Nabízené služby

Ozvláštněte si pobyt u nás. Víme, že příjemné a pohodlné bydlení je základ, je nám ale také jasné, že často chcete víc. Obraťte se na nás s jakýmkoli svým požadavkem. Uděláme pro vás, co bude v našich silách. Anebo si prohlédněte standardní akce, které zajišťujeme (od degustací a cimbálky, přes grilování a zabijačku, po masáže na pokojích a půjčení jízdních kol), a nechte se jimi inspirovat.

Co u nás zažijete

A LA CARTE.jpg
Od šéfkuchaře Adama Robenka
Čtěte více
massage.jpg
Sportovní, rekondiční a relaxační masáže zkušeným ...
Čtěte více
yoga.jpg
Pod vedením zkušeného instruktora Ra.Panajotova po...
Čtěte více
Veprove hody.jpg
Tento víkend jsme pro Vás připravili vepřové hody!...
Čtěte více
Husa-final.jpg
10. - 12. listopadu 2017 - Husí speciality a svato...
Čtěte více
Další >>

Výhodné nabídky

Velikonoce-Final.jpg
Jižní Morava patří k vínu a víno k jižní Moravě. H...
Čtěte více
first-minute-leto.jpg
Rezervace na letní pobyty 2018 jsou v plném proudu...
Čtěte více
Hodovy-balicek-Final.jpg
Lednicko-valtický areál je kraj, kde si užije máma...
Čtěte více
Degustacni baliček.jpg
Na druhý květnový prodloužený víkend jsme pro vás ...
Čtěte více
Hodovy-balicek-Final.jpg
Jihomoravské májové hodky jsou zážitek, na který j...
Čtěte více
Další >>

Další služby

Pronájem jízdních kol

Jižní Morava je krásná, rovinatá a z bicyklu je na ní podobně hezký pohled jako z hřbetu koně. Kola si můžete zapůjčit v místní půjčovně (50m od penzionu), nebo ve Valticích, odkud Vám kola ochotně přivezou na penzion. Více info zde

Hlídání dětí

Občas je fajn dát své děti na starost někomu jinému a užít si chvilku volna. Hlídání vám po dohodě rádi domluvíme s paní učitelkou z mateřské školky.

Masáže na pokoji

Po koupeli v bazénu i pár deckách vína je masáž krásnou relaxací. Pozvěte si na pokoj profesionálního maséra, nebo využijte služeb jeho salonu (50m od penzionu). Udělá vám dobře. Masáže si domlouvejte přímo s masérem, tel.: 724 916 067

Zajišťujeme lety balonem

Ticho, romantika, pohoda... to je let balónem. Je k mání, budete-li chtít. Od nás z penzionu Usedlost pod vinohrady až do Horních Věstonic, k penzionu Balloon. Anebo obráceně. Není to levné, ale stojí to za to. Máte zájem? Ozvěte se.

Prodej lahvového vína

Co by to bylo za vinařský penzion, kdyby se v něm nedalo koupit dobré lahvové víno od vybraných regionálních vinařů? Máte zájem? Piště nebo volejte na 731 415 450 nebo moraviarest@email.cz.

Veřejné grilování

Maso a zelenina, pivo a víno, zábava a pochutnání. Všech šest ingrediencí je u nás k mání každou sobotu v červenci a srpnu. Tehdy totiž pořádáme veřejná grilování na zahradě penzionu.

© 2008-2014 Moraviarest s.r.o.
Přihlásit×