Výhodné nabídky

Chceme vám vycházet co nejvíce vstříc. Nejen skvělými službami a chutnou kuchyní. Nejen příjemnou atmosférou v naší vinárně. Připravili jsme pro vás proto celou řadu výhodných balíčků. Užijte si u nás pobyt v době hodů, zabijaček nebo kolem svatého Martina. Využijte rodinné slevy, zkuste výtvarný kurz anebo navštivte se slevovým kupónem naši restauraci.

Věříme, že vás naše nabídka potěší.

Veškeré použité fotografické materiály jsou vlastní produkce, produkce našich partnerů, nebo legálně zakoupené fotografie

Velikonoce-Final.jpg
Jižní Morava patří k vínu a víno k jižní Moravě. Hlohovec není výjimkou. Tradičně zde místní vinaři pořádají výstavu tohoto lahodného moku (v roce 2018 vychází na 1. dubna), a proto jsme pro vás připravili balíček za zvýhodněnou cenu, který je radno ochutnat.
Čtěte více
first-minute-leto.jpg
Rezervace na letní pobyty 2018 jsou v plném proudu, aktuálně můžete zakoupit tyto pobyty se slevou First Minute až 12%. Ta bude ovšem letos pro velký zájem platit pouze do konce února 2018! Proto neváhejte s rezervací.  
Čtěte více
Hodovy-balicek-Final.jpg
Lednicko-valtický areál je kraj, kde si užije máma, táta i děti. Nevěříte? Přesvědčte se za skvělou cenu v květnu, červnu, září nebo říjnu. Přijedete-li na 3 a více nocí s polopenzí, máme pro vás speciální rodinný balíček.
Čtěte více
Degustacni baliček.jpg
Na druhý květnový prodloužený víkend jsme pro vás připravili skvělý pobyt na čtyři noci s polopenzí a koštěm vína! Přijeďte na Jižní Moravu v době jarního rozkvětu a ochutnejte nejlepší vína od našich vinařů. Na pobyt Vám rádi vystavíme dárkový poukaz.  
Čtěte více
Hodovy-balicek-Final.jpg
Jihomoravské májové hodky jsou zážitek, na který jen tak nezapomenete. Se stárkem, dechovkou i tradiční hodovou zábavou. Ty v roce 2018 připadají v Hlohovci na 19. 5. Zažijte je spolu s námi. Díky našim pobytovým balíčkům to budete mít bez starostí.
Čtěte více
Tri-a-jedna-Final.jpg
Přijeďte k nám v KVĚTNU nebo ŘÍJNU na 3 noci se snídaní. Čtvrtou získáte zdarma a k tomu navíc láhev bílého a červeného vína na pokoj, také zdarma! Užijte si jižní Moravu plnými doušky, s chutí a intenzivně.
Čtěte více
Majovy-balicek.jpg
Přijeďte k nám v květnu mimo víkend a získejte opravdu zajímavou slevu.... 30% na pobyty se snídaní nebo polopenzí, kdykoliv v rozmezí pondělí - pátek, nejméně na tři noci. A navrch vám přidáme lahvinku vína zdarma 
Čtěte více
Bez-názvu-1.jpg
Prodloužený sváteční zářijový víkend s ochutnávkou vína, které budeme snoubit s vybranými pokrmy! Čtyřdenní balíček (tři noci) v termínu 27. - 30. 9. 2018 s možností prodloužení o jednu noc se zajímavou slevou. Rezervujte včas, tento termín je velmi oblíben...
Čtěte více
Bez názvu-1.jpg
Prodloužený sváteční říjnový víkend s ochutnávkou burčáku! Čtyř denní balíček (tři noci) v termínu 25.- 28. 10. 2018 s možností prodloužení o jednu noc se zajímavou slevou. Rezervujte včas, tento termín je velmi oblíben...
Čtěte více
Teambuilding.jpg
Chcete spojit dobré s užitečným? Přijeďte si k nám udělat firemní poradu, teambuilding, nebo vyškolit své zaměstnance a odměňte je přitom dobrým jídlem a pitím. U firemního balíčku jsme vycházeli z toho nejoblíbenějšího z našich služeb
Čtěte více
Bez názvu-1.jpg
Dostali jste chuť na dobré víno a zabijačkové hody? Pořiďte si pobyt se zvýhodněnou cenou! Užijte si romantiku brzkojarního, nebo naopak podzimního Lednicko-valtického areálu s celou řadou zajímavých služeb. Nebo darujte pobyt jako dárek. 
Čtěte více
Svatomartinsky-balicek-final.jpg
Mladé moravské vino, svatomartinská husa, romantika jižní Moravy a vy… Co víc si přát? Přijeďte k nám na víkend okoštovat, zdali se i letošní víno povede tak, jako loňské. Krom vína a výborného jídla vás zahřejí i naše kachlová kamna a cimbálová muzika.
Čtěte více
Poukazy-final.jpg
Tip na vánoční dárek? Darujte pobyt! Vyberte si balíček, nebo standardní pobyt a my Vám vystavíme poukaz přesně podle gusta... obraťte se na nás na emailu!
Čtěte více
Zabijacka-balicek.jpg
Zažili jste někdy pravou moravskou zabijačku? Viděli jste, jak se vytahuje voňavé maso z kotle, a popíjeli přitom slivovičku, meruňkovici nebo čaj s rumem? Ne? Nevíte, o co přicházíte! Zastavte se u nás v listopadu až březnu a přesvědčte se na vlastní oči, že není lepší akce než zabijačka s posezením ve vinném sklepě a poslechem cimbálky. A abyste to měli bez starostí, můžete využít naše speciální zabijačkové balíčky.
Čtěte více
Vernostni-program.jpg
Líbilo se vám u nás? Staňte se našimi pravidelnými klienty a získejte zajímavé slevy a bonusy!
Čtěte více
Sleva-restaurace.jpg
Láska prochází žaludkem. Vzali jsme to tedy z gruntu a máme pro vás poukaz s 20% slevou na veškerý sortiment z naší restaurace. Naše kuchyně je poctivá. Vaříme z kvalitních surovin a užíváme si i regionální recepty. Přijďte je vyzkoušet.
Čtěte více
Prace.jpg
Nabídka zaměstnání v Usedlosti pod vinohrady, Moraviarest s.r.o. Lednicko - valtický areál. Svůj zájem (společně se životopisem) nám sdělte na e-mailu: moraviarest@email.cz
Čtěte více
Slevove-pobyty.jpg
V penzionu Usedlost pod vinohrady je možné se v určitých měsících ubytovat za opravdu výhodné ceny. Jedná se o vybrané termíny v listopadu, únoru, březnu a dubnu. Slevy startují na 40% a tyto speciální pobytové balíčky je možné zakoupit jak u nás - "Jarní a podzimní slevový balíček", tak u našich partnerů Slevomat.cz a Hyperslevy.cz. Prodejní akce startuje zpravidla v září. Jak to funguje? 
Čtěte více
© 2008-2014 Moraviarest s.r.o.
Přihlásit×